SECRETARA

MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- program 8 ore: 9- 17:30; 30 de minute pauza de masa.
- preluarea apelurilor telefonice de nivel1;
- receptionare si retransmitere e-mail functie de specific;
- receptionare si retransmitere faxuri functie de specific;
-rezervari hotel pentru delegatii;
- asigurarea protocolului pentru invitati.

CERINTE

- facultate finalizata sau in curs de finalizare;
- limba engleza nivel mediu;
- experienta in domeniu minim 6 luni;
- aspect placut.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- tichete de masa;
- asigurare medicala;
- prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun sau cel corespondente altor religii.

MACH FTD a inceput activitatea in anul 1994, fiind prima companie care a oferit pe piata romaneasca echipamente industriale de ultima generatie pentru marcarea si inscriptionarea pe orice suport.
Oferind servicii profesionale si de inalta calitate MACH FTD a fost acceptata ca unic partener pentru Romania a firmei DOMINO din Anglia, leader mondial in productia de imprimante cu jet de cerneala si lasere industriale, pentru marcare si codificare pe liniile de productie.
A urmat foarte rapid o diversificare a serviciilor si produselor oferite, experienta acumulata si baza logistica permitand MACH FTD sa ofere clientilor sai solutii integrate de marcare-inscriptionare, manipulare si transport intern, ambalare, impachetare si paletizare.
Deasemenea MACH FTD dispune de know-how-ul si capabilitatea de a proiecta si implementa aplicatii complexe, legate de mediul de productie de serie mare si masa.