secretara

SC EPA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si directionarea apelurilor telefonice ;
- Tehnoredactare si traducere documente;
- Gestionarea si organizarea corespondentei
- Mentinerea relatiilor cu diverse institutii, clienti si terti
- Activitati de protocol;
- Asigurarea necesarului de consumabile necesare biroului;
- comunica miscarile de personal de la punctul de lucru Bucuresti
- Asigura comunicarea interna
- contabilitate primara

CERINTE

Cunostinte temeinice:
Microsoft Office.
Indosarierea documentelor.
Transmiterea de fax si e-mail.
Relatii publice
Limba engleza (conversatie)

Minim un an de activitate in acest domeniu
Abilitati: - de comunicare, colaborare;
- de exprimare orala si scrisa;

Ordine, corectitudine, responsabilitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
Salar atractiv

EPA COMPANY este un holding. Sub aripa EPA COMPANY isi desfasoara activitatea firme de comert pardoseli profesionale, constructii, executie si montaj tamplarie, confectii metalice, amenajari exterioare, comert cu sisteme sub acoperitori, proiectare.