Secretara

S.C. FC SPORTUL STUDENTESC S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Urmarirea e-mailurilor primite de companie si anuntarea persoanelor care pot lua decizii in privinta lor.
2. Monitorizarea agendei personale de intalniri a Directorului General si efectuarea programarilor aferente acesteia.
3. Tine evidenta solicitarilor directe si apelurilor telefonice in absenta superiorilor si face informarea operativa a acestora.
4. Aducerea la zi a bazelor de date cu care se lucreaza curent (telefoane, persoane de contact companii partenere)
5. Culegerea si sistematizarea informatiilor de interes, utilizarea internetului.
6. Asigura legaturile telefonice in cadrul si in afara firmei.
7. Tine evidenta numelor si numerelor telefonice ale persoanelor si organizatiilor care intra in contact cu societatea, aducerea la zi a bazelor de date cu care se lucreaza curent (telefoane, persoane de contact companii partenere)
8. Asigura primirea persoanelor din afara firmei care intra in sediu si serviciile de protocol aferente, deasemeni se ocupa de intretinerea zonei de protocol;
9. Indruma persoanele din afara firmei catre persoanele competente.
10. Asigura primirea, inregistrarea, distribuirea, luarea semnaturilor de primire si expediere a corespondentei, a mesajelor fax si e-mail.
11. Asigura comunicarea directa, telefonica sau prin note a unor decizii.
12. Asigura redactarea unor materiale de corespondenta simpla.
13. Raspunde de asigurarea si pastrarea confidentialitatii, conform cerintelor, a documentelor si datelor cu care lucreaza.
14. Raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite
15. Executa lucrarile de birou cum sunt: clasarea dosarelor si evidenta lor, gestionarea tuturor documentelor din cadrul companiei, utilizarea de fotocopiatoare sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;
16. Intocmeste evidenta produselor de birotica utilizate in companie , ocupandu-se de comandarea acestora la furnizor, dupa obtinerea aprobarilor de la managementul companiei;
17. Raspunde pentru curatenia si ordinea din sediul companiei, pentru acestea solicitand sprijinul persoanelor abilitate din companie;
18. Respecta programul de lucru si foloseste in integralitate in folosul companiei timpul de lucru;
19. traduce si redacteaza diferite materiale in romana si engleza
Atributiile din prezenta fisa nu sunt enumerate limitativ si se completeaza cu obligatiile ce revin din regulamentul de ordine interioara, procedurile interne instituite de conducerea societatii si comunicate acestuia, ele putand suferi modificari sau adaptari in functie de necesitatile societatii si performantele profesionale ale salariatului.

CERINTE

-diploma absolvire universitate
-experienta minim 1 an intr-un post similar
-cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (conversatie si scris)
-persoana responsabila, cu un aspect placut, dinamica, matura, inteligenta, ambitioasa
-abilitati excelente de comunicare si planificare
- cunostinte PC (suita de aplicatii Microsoft Office, internet)
-Foarte buna cunoastere si utilizare e-mail folosind Microsoft Outlook si editare texte in Microsoft Word si Excel. O buna utilizare a internetului.

Cel mai puternic centru de copii si juniori din Romania, cel mai vechi club din Romania