SECRETARA

URBAN & ASOCIATII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea telefoanelor si transferarea legaturilor telefonice
- preluarea mesajelor telefonice
- transmiterea fax-urile si a corespondentei Urban & Asociatii si redirectionarea lor persoanelor abilitate;
- primirea clientilor care vin in audienta
- tinerea evidentei generale a programarilor
- completarea plicurilor destinate corespondentei postale si depunerea la Posta
- alte activitati de secretariat
- tinuta obligatorie 'business'

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba capacitate de a invata lucruri noi, sa fie sociabil, perseverent, rabdator, sa aiba prezenta agreabila,comunicativa, sa aiba spirit analitic.Abilitati de lucru la calculator, Win 98, word, excel, internet.

BENEFICII OFERITE

- program de lucru este de luni pana vineri 09:00 - 18:00(pauza de masa o ora).
- Salariul - 1800 lei
- Mediul de lucru intr-un colectiv tanar si entuziast
- Posibilitati de afirmare si de avansare.

Lider de piata pe segmentul colectarii si recuperarii de debite din Romania cu birouri in Bucuresti,Constanta,Brasov,Sibiu,Timisoara, Pitesti, Cluj, Craiova.