Secretara

Gradinariu Import Export S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura legaturile telefonice prin centrala telefonica;
- Gestioneaza corespondenta societatii primita de la factorul postal, curieri, prin fax si de la diferite persoane care se adreseaza direct la secretariatul societatii;
- inregistreaza in registrul de intrari - iesiri toate documentele care intra sau care pleaca de la societate catre terti (adrese, faxuri, oferte etc) si aplica stampila aferenta acestor inregistrari;
- Intermediaza contactele directe dintre public si personalul firmei;
- Asigura tehnoredactarea unor documentelor interne si externe;
- Asigura realizarea activitatilor de protocol;

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Cunosterea foarte buna a limbii engleze;
- Cunoasterea limbii germane constituie avantaj;
- Meticulos, ordonat, atent la detalii;
- Abilitati de comunicare, cooperare si spirit de echipa la nivelul locului de munca si cu celelalte structuri ale organizatiei;
- Cunostinte Office (Word, Excel);
- Atitudine orientata spre client.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Pachet salarial atractiv.

Companie de import-export echipamente si utilaje de constructii, salubrizare, constructii, containere pentru colectarea deseurilor, echipamente pentru ateliere.
Compania activeaza de 14 ani in Romania si este organizata dupa standarde occidentale pe divizii si departamente.

Relatii: www.gradinariu.ro