Secretara

S.C. Weisspunkt S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sustinerea activitatii Directorului General;
-sustinerea activitatii departamentelor vanzari, contabilitate, logistica, productie, administrativ;
-realizarea bugetului administrativ;
-inventarierea bunurilor firmei (mobilier, echipamente IT, echipamente de comunicatie; alte instrumente necesare desfasurarii activitatii) si gestionarea acestora;
-optimizarea cheltuielilor administrative;
-achizitionarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului central ¿ pentru office (nu pentru departamentul productie al firmei);
-preluarea si distribuirea apelurilor telefonice si alte activitati specifice de secretariat;
-preluarea de mesaje si vizitatori;
-mentinerea relatiei cu furnizorii de telefonie mobila; papetarie; produse igienice; cafea instant etc;
-coordonarea echipei de instalatori pentru asigurarea reparatiilor necesare in firma;
-evaluarea si motivarea personalului din subordine;
-coordonarea activitatii personalului care se ocupa de curatenia sediului;
-intocmirea asigurarilor obligatorii, casco, actelor pentru deplasari;
-amenajari interioare si exterioare dupa caz in vederea adaptarii arhitecturii si climatului biroului la necesitatile in continua schimbare;
-intocmeste delegatii si imputerniciri la cererea angajatilor si cu acordul directorului general;
-primeste si distribuie corespondenta conform regulamentului de ordine interioara;
-indosariaza si arhiveaza documentele;
-se asigura ca, intotdeauna, exista un numar suficient de tipizate in suporturile dedicate.

CERINTE

NOTA: Nu vor fi admise CV-urile persoanelor fara experienta in secretariat sau fara studii superioare.

Educatie: studii superioare

Experienta:
Ani experienta in domeniu: 1-3 ani
Experienta pe pozitia respectiva: de preferat experienta in administrarea unei companii medii de productie publicitara.
Industria din care provine: oricare

Cunostinte:
Cunostinte practice: operare PC (pachetul Microsoft Office), operare fax, centrala telefonica si copiator
Cunostinte teoretice: specifice muncii desfasurate

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de dezvoltare intr-un domeniu profesional, intr-o companie si intr-o piata dinamice si in continua dezvoltare.

Bonusuri si posibilitate de avansare la review-urile anuale.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de top in productia de materiale publicitare.