Secretara

MAXICARM PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste ,inregistreaza si redistribuie corespondenta
Preia si redirectioneaza apelurile telefonice
Intocmeste si actualizeaza diferite situatii in functie
de solicitarile conducerii
comanda curierului ridicare corespondenta
Alte activitati de secretariat: tehoredactare
documente ,scanare,
expeditie faxuri, inregistrare documente
intrari/iesiri, mail

CERINTE

Limba engleza obligatoriu
Operare calculator MS Office(Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
Persoana echilibrata, motivata, disciplinata, energica, sociabila si comunicativa, dornica sa invete lucruri noi si cu spirit de echipa
Metodica si organizata

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.

Compania Maxicarm Prod, are ca principal obiect de activitate,distributia de produse alimentare din carne de pasare:pui,curcan si rata;
Congelate IQF si ambalate,specialitati din carne de pasare ,peste congelat si specialitati;legume congelate; carne de porc refrigerata in atmosfera controlata; carne de vita refrigerata in atmosfera controlata; carne de porc si vita congelata si branzeturi.