SECRETARA

AUTOVIT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relatii si informatii clientii;
- Primeste si transmite informatii;
- Inregistreaza si difuzeaza corespondenta;
- Primeste, anunta si asigura ordinea de intrare a persoanelor in incinta societatii;
- Primeste si difuzeaza documentele aprobate si spre aprobare factorilor de resort.

CERINTE

Absolvent studii superioare sau student ;
Capacitate buna de organizare, comunicare;
Capacitate de analiza si sinteza;
Cunostinte PC;
Persoana loiala si responsabila.

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru placut.
-salariu motivant si bonuri de masa.
-decontare transport
-posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale.

- S.C. AUTOVIT S.A. cel mai mare targ auto din Europa, societate care desfasoara activitate de inchiriat si subinchiriat spatii comerciale.
- Premiul pentru excelenta corespunzand standardelor Uniunii Europene si Premiul special pentru nivelul ridicat al investitiilor pe plan local.
- Certificat ISO 9001 si ISO 14001.