Secretara

MaxCAD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea/redirectionarea apelurilor telefonice/ mesajelor fax si e-mailurilor asigurand un flux informational eficient;
- Receptia, inregistrarea, distributia si indosarierea corespondentei;
- Intretinerea arhivei, clasarea documentelor si pastrarea evidentei stricte a acestora;
- Expedierea prin Curier/Posta a corespondentei companiei;
- Organizarea diverselor activitati administrative si de protocol (intampinarea partenerilor, clientilor, furnizorilor, rezervari hotel, avion, restaurant - cand este cazul.

CERINTE

- Cunostinte PC (Word, Excel, Outlook, Internet);
- Minim 1 an experienta in domeniu;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de comunicare foarte bune;
- Persoana prezentabila, comunicativa, organizata;
- Studii medii sau superioare;
- Disponibilitate la program prelungit cand situatia o impune.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale;
- Bonus in functie de realizari.

MaxCAD este Reseller Autorizat Autodesk in Romania, Centru de Instruire Autorizat Autodesk, Distribuitor european al solutiei software Advanced Road Design si unic Distribuitor in Romania al aplicatiilor Canalis si Hydra. MaxCAD ofera clientilor sai software pentru proiectare CAD, consultanta tehnica, instruire si servicii de implementare software (www.maxcad.ro).