SECRETARA

SC ENA FARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-actualizarea bazei de date;
- este interfata intre clienti si societate, ofera informatii privind produsele societatii;
- preia apelurile telefonice
- redacteaza anumite documente la cererea managerului, indosariaza si pastreaza documentele pana in momentul in care le preda managerului iar la cererea acestuia realizeaza scurte rapoarte pe baza informatilor din baza de date sau obtinute din alte surse;
- asigura serviciul de protocol ori de cate ori situatia o cere;

CERINTE

Candidatul ideal:
-Persoana serioasa, energica si comunicativa dornica sa invete lucruri noi si cu spirit de echipa.
-Punctualitate si capacitate de a prioritiza activitatile
-Cunostine PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express)
- Cunostinte de limba engleza;
- Experinta activitati de secretariat minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor de produse farmaceutice.