Secretara

ALUMIL ROM INDUSTRY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura legaturile telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- multiplica, tehnoredacteaza si editeaza documente;
- asigura fluxul documentelor in organizatie;
- distribuie documentele in organizatie;
- indosariaza documentele din organizatie in vederea arhivarii;
- asigura activitatea de protocol;
- administreaza diverse consumabile;
- tine diverse evidente (delegatiile din cadrul organizatiei, bilete de voie, consum hartie xerox etc.);
- tine legatura cu furnizorii de diverse servicii (apa plata, service pentru copiator, curierat) pentru comenzi, service;
- gestioneaza (completeaza si actualizeaza) agenda electronica (baza de date cu adrese, telefoane, nume clienti);

CERINTE

spirit ordonat, memorie buna, adaptabilitate la orice situatie, capacitate de a stabili prioritati, discretie, abilitati de comunicare, capacitate de exprimare in scris, meticulozitate, aptitudinea de a lucra cu documente

Cerinte:
- studii medii;
- cunostinte PC, windows (microsoft office: word, excel; internet explorer);
- cunoastere utilizare instrumente specifice muncii de birou (copiator, imprimanta, fax, scanner etc.);
- cunoasterea limbii engleze.

ALUMIL este cel mai mare grup din Grecia care se ocupa de peste 25 de ani cu extrudarea aluminiului, fiind unul dintre furnizorii cei mai cunoscuti din Europa de sisteme din aluminiu pentru toate aplicatiile din domeniul constructiilor.

Compania detine sase fabrici ultramoderne in spatiul balcanic (patru in Grecia, una in Romania si una in Bulgaria) si alte trei in curs de construire, cu o capacitate de productie totala de 73.000 tone profile aluminiu, avand 27 subsidiare ce acopera 45 de piete diferite din Europa, Africa, Orientul Mijlociu si Statele Unite.

ALUMIL Rom Industry este principala subsidiara a grupului, cu puncte proprii de distributie in 21 mari orase ale Romaniei.