SECRETARA

Modern Media Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si distributia apelurilor telefonice si mesajelor;
- receptia, redactarea, distributia si indosarierea corespondentei, trimitere si receptie fax-uri;
- organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;
- managementul bazei de date interne;
- indosarierea documentelor;
- mentinerea si dezvoltarea relatiile cu clientii.

CERINTE

- persoana placuta, amabila, organizata, comunicativa;
- atitudine proactiva si dinamism;
- cunostinte utilizare PC nivel mediu;
- capacitate si disponibilitate de a invata in permanenta;
- cunostinte limba engleza la nivel mediu;
- persoana disponibila pentru program full-time (8h/zi de luni pana vineri ).

BENEFICII OFERITE

* Acces nelimitat si nerestrictionat la internet;
* Materiale documentare specifice domeniului de activitate;
* Telefon si fax;
* Mediu de lucru: echipa tanara si motivata.

Publishing House - reviste pentru specialisti in domeniile: constructii & home design, Textile & fashion innovation.