Secretara

WestInvest Immobilien

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea si directionarea apelurilor telefonice, mesajelor scrise, e-mail si fax;
-Comunicarea informatiilor catre clientii interni si externi;
-Gestionarea biroului din punct de vedere administrativ;
-Mentinerea evidentei documentelor interne;
-Gestionarea bazelor de date;
-Asigura suportul logistic pentru consultanti;
-Intampinarea clientilor si asigurarea protocolului pe parcursul intalnirilor.

CERINTE

-Studii medii / universitare;
-Experienta minima pe un post similar;
-Cunostinte operare PC (MS Office si Internet);
-Abilitati organizatorice, atentie la detalii, atitudine pozitiva;
-Abilitati de comunicare si relationare;
-Persoana responsabila.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca;
Bonusuri in functie de realizari.

WEST INVEST Immobilien este o companie 100% romaneasca ce ofera clientilor sai nu numai cele mai bune oferte dar mai ales servicii si consultata imobiliara de elita. Serviciile noastre de inalta calitate inseamna pentru noi o dezvoltare permanenta a portofoliului si, in mod deosebit, satisfacerea deplina a clientilor nostri.