SECRETARA

Orange Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.preia si transmite mesaje catre manageri si angajati
2.asigura redactarea documentelor/corespondentei
3.gestioneaza documentele de interes general ale firmei
4.asista managerul general si managerii de departamente in implementarea si dezvoltarea de noi proiecte

CERINTE

Limba engleza foarte bine (citit, scris, vorbit); spaniola,
o alta limba de circulatie internationala constituie un avantaj.
Cunostinte bune de operare PC (procesare text Word, calcul tabelar Excel, programe de prezentare; PowerPoint)
Cunostinte de gestionare/arhivare documente
Redactare documente manageriale
Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara, posibilitate de avansare
Mediu de lucru profesionist si dinamic;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide.
Va rugam sa transmiteti Cv cu poza recenta.

DESCRIEREA FIRMEI

Echipa tanara,posibilitaetea de avansare
Mediu de lucru profesionist si dinamic
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide