Secretara

ROMCAT CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de secretariat:
-gestionarea apelurilor telefonice;
-elaborarea si clasificarea corespondentei;
-editarea si organizarea documentelor;
-monitorizarea agendei de intalniri;
-actualizarea la zi a bazelor de date;
-culegerea si sistematizarea informatiilor de interes;
-activitati administrative;
-interfata intre companie si clienti;
-protocol;

CERINTE

Studii liceale / universitare ;
- Experienta in activitatea de secretariat reprezinta un avantaj;
- Bune cunostinte PC;
- Cunostinte de limba Engleza minim nivel mediu;
- Persoana punctuala, organizata, dinamica, flexibila si eficienta, avand comportament proactiv si foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Bonus activitate.
Mediu de lucru competitiv.
Mediu propice dezvoltarii profesionale si intelectuale.

Romcat Corporation este distribuitor national autorizat pentru vanzari de masini noi, service si piese de schimb originale pentru: concasoare mobile TEREX-Pegson, statii de sortare TEREX-Powerscreen, masini de constructii HYUNDAI si accesorii de demolat DAEMO.