Secretara

ALTER EGO SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.preia si transmite mesaje catre manageri
2.asigura redactarea documentelor/corespondentei simple
3.gestioneaza documentele de interes general ale firmei
4.asista managerul general si managerii de departamente in implementarea si dezvoltarea de noi proiecte

CERINTE

Limba engleza foarte bine (citit, scris, vorbit); spaniola,
o alta limba de circulatie internationala constituie un avantaj.
Cunostinte bune de operare PC (procesare text Word, calcul tabelar Excel, programe de prezentare; PowerPoint)
Cunostinte de gestionare/arhivare documente
Redactare documente manageriale
Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara, posibilitate de avansare
Mediu de lucru profesionist si dinamic;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide.

Va rugam sa transmiteti Cv cu poza recenta.

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.