SECRETARA

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura servicii de secretariat pentru Divizia Centrul de Procesare (ex.: traduce corespondenta; pregateste raspunsuri conform instructiunilor primite; organizeaza deplasari atat in Romania cat si in strainatate; stabileste legaturile telefonice, preia si transmite mesaje);
- Traduce documente redactate in limbile engleza/ romana;
- Asigura servicii de receptie;
- Raspunde de curatenia si ambientul zonei de primire al oaspetilor;
- Se ocupa de inregistrarea, transmiterea si arhivarea documentelor

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Cunosterea limbii engleze (vorbit si scris foarte bine)
- Cunostinte MS Office (Word si Excel)
- Experienta intr-un post similar
- Organizare buna
- Spirit de initiativa

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste.