SECRETARA

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza SECRETARA pentru clientul sau – companie nationala din domeniul distributiei.

Responsabilitati:
- Preia apelurile telefonice;
- Gestioneaza corespondenta si documentele primite;
- Organizeaza activitatile de protocol;
- Mentine contactul cu partenerii/ clientii/ furnizorii;
- Monitorizeaza agendenda de intalniri a directorului.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara minim 1 an (reprezinta un avantaj);
- Cunostinte de contabilitate primara (reprezinta un avantaj);
- Limba engleza nivel mediu;
- Persoana ordonata si energica;
- Abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare.

Qualia (www.qhr.ro ) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.