Secretara

Magenta Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si evidenta clara a fluxului de documente
- preluarea si redirectionarea legaturilor telefonice
- activitati de protocol
- intretinere si aprovizionare consumabile
- mentinerea relatiilor cu furnizorii
- redactarea/ traducerea unor documente

CERINTE

- studii medii/ superioare;
- cunostinte de secretariat (organizare, arhivare, folosirea aparaturii de birou - fax, copiator etc.);
- cunostinte operare PC (Microsoft Outlook, Word, Excel);
- abilitati de comunicare;
- disponibilitate program prelungit;
- buna cunoastere a limbii engleze;
- experienta minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Negociabil: Salariu fix + masa de pranz + telefon cu abonament + abonament clinica medicala.

Magenta Advertising este o agentie full-service care combina talentul unui studio de design, expertiza in marketing a unei agentii de publicitate, talentul de comunicare al unei companii de relatii publice si cunostintele tehnice ale unei firme dezvoltatoare de siteuri web.

Magenta Advertising pune la dispozitia clientilor sai servicii integrate in domeniile marketingului, publicitatii, solutiilor web si promovarii online.

Mai multe detalii puteti gasi la adresa http://www.magenta-advertising.ro/index.php .