Secretara

MONYSON GRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactare corespondenta cu clientii, furnizorii, persoanele care intra in contact cu firma
- preluare comenzi, verificare stocuri, urmarire livrari;
- urmarire clienti restanti, urmarire frecventa comenzi, gestionare reclamatii, promovare produse noi;
- ofertare fax, e-mail, stabilire intalniri cu potentiali clienti, baze de date cu clienti potentiali;
- culegerea de informatii despre clienti;
- raportari saptamanale si lunare;
- asigurare protocol;
- alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

- PC-Word, Excel
- capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii;
- capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
- capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix foarte atractiv.
Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

Monyson Grup S.A. este o companie in crestere rapida orientata catre dezvoltarea de solutii IT&C complexe.
Mediul de lucru este prietenos, punandu-se accent pe dorinta de invatare si autoperfectionare, perseverenta si constiinciozitate.
Cei interesati sa se alature unei echipe tinere si dinamice, sunt rugati sa depuna CV.