SECRETARA

RE/MAX 5 STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului ; pentru office;
- preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
- primeste si distribuie corespondenta conform politicii companiei;
- indosariaza si arhiveaza documentele;
- mentinerea unei bune relatii cu asociattii si clientii companiei
- supervizarea publicitatii online a agentiei
- administrarea contractelor;
- sustinerea activitatii tuturor departamentelor;
- traducator limba engleza pentru oferte imobiliare si in cadrul unor intalniri.

CERINTE

Persoana dinamica, entuziasta si ambitioasa
- abilitati de comunicare de nivel ridicat, scris si verbal;
- abilitati de colaborare in echipa.
- capacitate de organizare a activitatii si ordonare a locului de munca;
- capacitatea de lucru intr-un mediu dinamic
- orientare catre eficienta, initiativa personala;
- abilitati dezvoltate de relationare inter-umana;
- experienta in domeniul imobiliar sau administrativ nu este obligatorie, dar constituie un avantaj
- cunostinte IT (MS Office, MS Outlook) de nivel ridicat;
- limba engleza scris/ vorbit foarte bine, a doua limba este un plus
-!!! va rog trimiteti CV in engleza si la email:remax5star@gmail.com impreuna cu o poza

BENEFICII OFERITE

- salariu si comision
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie nationala si internationala
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

RE/MAX 5 STAR este unul din miile de birouri de pe Glob si unul din cele 21 birouri din Romania, ale agentiei imobiliare nr.1 mondial RE/MAX !