Secretara

ROMBETON CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza, monitorizeaza, introduce oferte si cereri in baza de date;
- Desfasoara activitati specifice secretariatului;
- Asigura suport consilierilor imobiliari;
- Asigura organizarea evenimentelor din cadrul companiei.

CERINTE

- fire optimista;
- spirit de echipa;
- orientare catre client;
- prezenta de spirit;
- capacitate si disponibilitate de a invata in permanenta;
- rigurozitate;
- abilitati in comunicare
- memorie excelenta
- dorinta de a-si depasi permanent performantele;
- dorinta vie de a fi "the best";
- MS office - Word, Excel, Power Point, Access, MS Outlook;
- limba engleza - nivel mediu-avansat - scris, citit, conversatie;
- orice alta limba straina la nivel mediu-avansat - scris, citit, conversatie;
- Persoana dinamica, optimista, extrovertita, automotivata, vesela;
- preferabil cu studii superioare;
- spirit de echipa puternic.
Comunica permanent cu departamentele din cadrul companiei;
- tinuta office

Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)
Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare

- NU APLICATI DACA SUNTETI O FIRE TRISTA SAU INTROVERTITA, FARA ABILITATI DEOSEBITE DE COMUNICARE

Pentru mai multe informatii
Contact 260.30.17 / 0788.280.083

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
Sediul companiei-sectorul 1
Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus
Salariu, perioada de proba 1 luna

Firma de constructii civile si industriale, inginerie si asistenta in constructii, tranzactii imobiliare