Secretara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat, post exclusiv de birou.

Responsabilitati si sarcini:
- Preluare comenzi, verificare stocuri;
- Urmarire clienti restanti, programari plati, emitere chitante fiscale, urmarire frecventa comenzi, gestionare reclamatii;
- Ofertare fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti pt.dept.vanzari, baze de date de clienti potentiali;
- Introducere la zi in softul de contabilitate a facturilor de marfa (dupa instruire);
- Raportari saptamanale si lunare din softul de contabilitate sau Excel;

CERINTE

- PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
- Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
- Sediul companiei-sectorul 2
- Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
- Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus