Secretara

CuponPro S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat, post exclusiv de birou.
Responsabilitati si sarcini:
-Ofertare fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti pentru departamentul vanzari, baze de date de clienti potentiali;
-Asigurare protocol, gestionare bugete interne;
-Alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

Studii superioare
PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Engleza-cel putin nivel mediu
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
Satisfactie oferita de munca de birou
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune.
Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus.

DESCRIEREA FIRMEI

Prima agentie de cuponing din Romania.