SECRETARA

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice postului

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si relationare, amabilitate si tact

Meticulozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu

Bune abilitati de autoorganizare

Cunostinte aprofundate in utilizarea pachetului MS Office si a aparaturii de birou

Bune capacitati de asimilare a informatiilor, precizie si acuratete in transmiterea lor, conform competentelor postului

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic si de a evolua in cadrul unui grup de firme aflate in plina crestere

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o importanta companie de consultanta, parte a unui grup de firme, aflata in plina crestere