SECRETARA

SKILL TEAM - Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redacteaza lucrarile dispuse de directorii societatii;
- Raspunde de buna functionare a centralei telefonice, a posturilor telefonice din societate, a faxului, anuntand din timp defectiunilor pentru remediere;
- Raspunde la toate apelurile telefonice catre societate si indruma conform dispozitiilor primare;
- Realizeaza legaturi telefonice atat pentru patronat cat si pentru toate departamentele din societate;
- Trimite, primeste si repartizeaza fax-urile conform dispozitiilor;
- Raspunde de accesul in societate pentru conducerea Societatii si Directorii de resort a persoanelor straine.
- Inregistreaza documentele oficiale si le repartizeaza compartimentelor din cadrul firmei, carora le sunt adresate, pe baza de semnatura;
tine evidenta registrului de intrari- iesiri privind documentele primite sau trimise din firma, precum si a registrului pentru documentele intrate;
- Ridica corespondenta de la reprezentantul Oficiului Postal;
- Raspunde de aprovozionarea cu produse de protocol;
- Tine evidenta tuturor contractelor incheiate de Departamentul Comercial.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Cunostinte medii de operare calculator;
- Limba engleza nivel converstional.
- Are spirit de initiativa, este organizat in lucrarile sale;
- Dispune de capacitatea de a comunica eficient cu factorii de decizie si cu personalul din companie;
- Are o atitutudine de receptivitate fata de nou.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Prime de sarbatori;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si salariala;

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Recrutare si selectie de personal
- Consultanta de resurse umane
- Training.

Derulam proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.