SECRETARA

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma din domeniul producerii de semnalistica outdoor, semnalistica indoor, mobilier personalizat si print digital de inalta rezolutie cautam o persoana pentru postul:

Secretara

Rolul

- Asigura comunicarea in interiorul si exteriorul companiei (preluarea apelurilor telefonice, mesaje fax, e-mail);

- Preia, selecteaza, distribuie si expediaza corespondenta scrisa si electronica;

- Programeaza intalniri, sedinte, interviuri angajare;

- Actualizeaza baza de date cu clienti, furnizori si alte persoane de contact pentru societate;

- Administreaza registrele interne ale companiei;

- Administreaza un calendar al evenimentelor, intalnirilor pentru Directorul General si sefii de departamente;

- Inregistreaza si arhiveaza documentele receptionate sau emise prin intermediul secretariatului;

- Efectueaza traduceri de documente si corespondenta;

- Compune, redacteaza si distribuie informatii legate de sedinte, corespondenta interna si rapoarte;

- Asigura activitatile de protocol in cadrul companiei.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;

- Experienta intr-un post similar de minim 1 an;

- Cunostinte operare calculator (MS Office, Outlook, PowerPoint, Internet Explorer),

- Abilitati de tehnoredactare;

- Cunostinte de limba engleza scris/vorbit;

- Persoana organizata si responsabila, amabila;

- Prezenta agreabila;

- Initiativa si spirit organizatoric;

- Interes pentru perfectionare profesionala;

- Confidentialitate;

- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;

- Posibilitati de dezvoltare a carierei.

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.