SECRETARA

URBCONNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program de lucru: 10 ore;
Intocmeste registrul de casa, deconturi, ordine de plata;
Gestioneaza numerarul companiei;
Efectueaza operatiuni specific bancare (ridica numerar, extrase etc), mentinand relatia cu banca;
Arhiveaza si preda documentele contabile primare;
Intocmeste lunar situatii centralizatoare specifice platilor/ retinerilor;
Mentine relatia cu trezoreria, obtine certificate fiscale

CERINTE

Absolvent studii medii, eventual de profil economic; studiile superioare - constituie avantaj;
Cunostinte contabilitate primara;
Cunostinte limba engleza, constituie avantaj;
Cunostinte utilizare PC;
Corectitudine si responsabilitate;
Persoana organizata;
Capacitate de lucru in echipa;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

Remunerare motivanta in functie de "personal and professional added value";
Mediu profesionist de lucru;
Incurajarea performantelor;
Carte de munca;
Tichete de masa;
Servicii medicale;
Echipa tanara.

Accesati pagina de Cariera a site-ului companiei pentru a afla care sunt toate pozitiile vacante si www.urbconnet.ro pentru a consulta prezentarea detaliata a firmei