Secretara

SC EVAL CORP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura serviciul de secretariat

CERINTE

- persoana dinamica, comunicativa, responsabila si foarte organizata
- studii medii/ superioare
- foarte bune cunostinte de operare PC : Microsoft Word, Excel, Outlook

BENEFICII OFERITE

- la interviu

SC EVAL CORP SRL realizeaz¿ servicii de evaluare ¿i consultan¿¿ pentru afaceri ¿i are ca principale obiecte de activitate:
- evaluarea propriet¿¿ilor imobiliare: terenuri, apartamente, vile, cl¿diri de birouri, spa¿ii comerciale ¿i industriale, fond forestier, depozite minerale, recolte, resurse naturale ata¿ate terenului;
- evaluarea bunurilor mobile: autoturisme, vehicule utilitare, instala¿ii, ma¿ini, utilaje, echipamente, stocuri, obiecte de inventar, mobilier;
- evaluarea întreprinderilor: societ¿¿i comerciale, hoteluri, restaurante, sta¿ii de benzin¿, cazinouri, teatre ¿i cinematografe;
- evaluarea activelor necorporale: licen¿e, brevete de inven¿ii, modele ¿i desene industriale, m¿rci, website-uri, re¿ele de distribu¿ie;
- expertiz¿ tehnic¿: constructii civile, industriale si agricole, metalurgie, tehnologia construc¿iilor de ma¿ini (TCM);
- expertiz¿ ¿i audit energetic pentru cl¿diri, echipamente ¿i instala¿ii.
- management proiecte imobiliare, inspec¿ie imobiliar¿, promovare imobiliar¿;
- realizare studii de fezabilitate, planuri de afaceri, proiecte de finan¿are ¿i studii de pia¿¿;

Principalele utiliz¿ri ale evalu¿rilor realizate de societatea noastr¿:
- garantare împrumuturi, credite ipotecare, impozitare, raportare financiar¿, aport în natur¿, vânzare-cump¿rare, fuziune-lichidare, asigurare, litigiu, emigrare, stabilirea valorii m¿rfurilor în vam¿.

SC EVAL CORP SRL î¿i desf¿¿oar¿ activitatea în mod constant pe raza urm¿toarelor jude¿e: Bucure¿ti - Ilfov, Timi¿, Prahova, Dâmbovi¿a, Giurgiu, Bra¿ov, Buz¿u, Vrancea, Gala¿i, Br¿ila, Ialomi¿a, C¿l¿ra¿i, Tulcea, Constan¿a.