Secretara

SC.EDIL REAL ESTATE. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice si gestionarea lor;
- Inregistrarea si administrarea documentelelor;
- Primirea si distribuirea corespondentei: posta, fax, e-mail;
- Administrarea bazei de date a companiei;
Intampinarea si indrumarea clientilor companiei;
- Asigurarea traducerilor din/in limba engleza a documentatiei companiei;
- Asistenta pentru Departamentul de Vanzari si Management;
- Administrarea ofertelor postate de catre companie;
- Activitati de protocol;

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office, Baze de Date, Internet);
- Cunostinte foarte bune de limba Engleza(scris si vorbit);
- Capacitate foarte buna de relationare si comunicare (atat cu clientii cat si cu colegii);
- Studiile superioare constituie un avantaj;
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- Atitudine pozitiva, prezenta agreabila, tinuta bussiness.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial individualizat;
- Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- Activitate intr-o companie cu traditie de 16 ani pe piata imobiliara;
- Conditii de lucru moderne;
- Suport permanent;
- Mediu de lucru profesionist.

Suntem, asa cum ar spune-o multi, o companie care respecta “calitatea”, o organizatie condusa de Pasiunea pentru Excelenta, iar munca alaturi de echipa noastra reprezinta o provocare permanenta. Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovând calitatea. Încurajam initiativa si puterea de a învinge.
Iar cel mai important lucru este cautarea continua a PASIUNII personale, un ingredient cheie pentru a umple golul dintre vise si succes.