SECRETARA

No Surprises

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatile specifice de Secretariat;
- Primirea clientilor si prezentarea produselor din spatiul de prezentare;
- Asigura controlul si buna gestionare a resurselor companiei;
- Transmiterea catre Managerul direct a raportarilor zilnice;
- Urmarirea zilnica a activitatii specifice asigurandu-se de aplicarea corecta a procedurilor operationale legate de logistica societatii.

CERINTE

- Abilitatea de a aplica cu strictete procedurile de lucru No Surprises (veti fi instruita in acest sens)
- PC - Word, Excel, Access, PowerPoint, Corel, browsere de internet
- Engleza - bine
- Carnet de conducere
- Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
- Orientata spre construirea unei cariere
- Foarte muncitoare, rezistenta la stress
- Disponibilitatea pentru activitati pe teren si in week-end
- Persoana de incredere, capabila sa pastreze confidentialitatea informatiilor ce apartin firmei

BENEFICII OFERITE

- Salariu in functie de experienta dvs., rezultatele obtinute si efortul depus
- Telefon mobil, taxi pentru deplasari externe sau autoturism de serviciu
- Atmosfera de lucru excelenta

Agentia organizatoare de evenimente, nunti si diverse alte petreceri.