SECRETARA

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma cunoscuta care comercializeaza echipamente de incalzire si componente electrice si automatizare pentru sectorul industrial.

- Raspunde la telefon in mod politicos si filtreaza mesajele;

- Tine legatura si rezolva problemele legate de firmele furnizoare de servicii (mobila, Internet, paza, transport etc);

- Sorteaza si indosariaza corespondenta (e-mail, fax, etc);

- Utilizeaza bine echipamentele din birou;

- Redacteaza si traduce documente Engleza/Romana cind este cazul;

- Pregateste deplasarile de afaceri cand este necesar (rezervari bilete avion, hotel, etc);

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara;

- Foarte bune abilitati lingvistice: Engleza/Romana;

- Foarte bune cunostinte de PC;

- Persoana foarte organizata, serioasa si responsabila;

- Placuta si amabila, cu o atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune,

- Salariu competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment