Secretara

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare apeluri telefonice, mesaje, mailuri si redirectionarea lor
- Inregistrarea si arhivarea documentelor care intra sau ies din firma
Primire, redactare, expediere corespondenta
Mentinerea relatiei cu diversi clienti
Mentinerea unei evidente a documentelor intrate si iesite din firma
Activitati de protocol
Activitati de suport logistic si administrativ
Alte responsabilitati necesare bunei desfasurari a activitatii firmei

CERINTE

Experienta anterioara intr-un post similar
Cunostinte avansate de limba engleza
Studii terminate
Abilitati de comunicare
Cunostinte avansate PC (Obligatoriu Office si Internet)
Cunostinte privind corespondenta de afaceri
Capacitate de autoorganizare si stabilire a prioritatilor
Tinuta ingrijita, prezenta, agreabila
Dinamica, orientata spre client

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Recompensari in functie de realizari

Agentie Imobiliara CASA NIK cu un colectiv tanar si dinamic, cu o vasta experienta in domeniul imobiliare