Secretara

S.C.EUROCONSTRUCT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura interfata de comunicare dintre santier, departamentele interne ale companiei si exterior;
- Executa traduceri tehnice (documentatii, corespondenta) si interpretare romana-italiana, italiana-romana;
- Participa la diverse actiuni de protocol;
- Asigura suport administrativ pentru toate activitatile desfasurate in santier

CERINTE

- Absolventa de studii medii/superioare;
- Cunostinte excelente de limba straina - engleza si italiana fluent;
- Cunostinte foarte bune de calculator;
- Abilitati foarte bune de comunicare si planificare;
- Persoana riguroasa, bine organizata si atenta la detalii;
- Disponibilitate la program flexibil in functie de necesitatile santierului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet compensatoriu atractiv;
- Instruire si formare la locul de munca;
- Posibilitatea de dezvoltare personala ca parte a unei echipe performante.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 12 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:

EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;

EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;

EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;

EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;

EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;

NETEX: produse netesute pentru industria textila ;

MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.