SECRETARA

Romservice Telecomunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia apelurile si realizeaza legaturile telefonice;
Preia, selecteaza, distribuie si expediaza corespondenta scrisa si electronica;
Primeste si inregistreaza toate documentele in registrul de intrare/iesire;
ofera clientilor suport in vederea diverselor activitati din magazine
indosariere, multiplicare, arhivari documente;
intocmirea necesarului, a comenzilor, evidenta si gestiunea articolelor de papetarie si birou, consumabile diverse pentru sediul central al firmei;
intocmire programe pentru sala de protocol
activitati de protocol

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Limba engleza nivel avansat obligatoriu;
- Experienta intr-un post similar (constituie un avantaj);
- Cunostinte bune de operare PC;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- Atentie distributiva;
- Persoana organizata, responsabila, motivata, amabila, punctuala;
- Capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

BENEFICII OFERITE

Salaiu, bonuri de masa

Comercializare echipamente de telecomunicatii, prestari servicii in domeniul telecomunicatiilor