SECRETARA

Euro Metropola

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Experienta de secretariat (cunoasterea domeniului imobiliar reprezinta un avantaj)
- Abilitati de comunicare
- Dinamism
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Cunostinte medii de operare calculator
- Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Mediu de lucru tanar, modern, dinamic ?i profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Program flexibil

EuroMetropola este o companie specializata in furnizarea serviciilor de consultanta imobiliara. Desi este un brand recent aparut pe piata de profil, EuroMetropola este sustinuta de experienta de peste 10 ani in domeniul investitiilor imobiliare a celor 2 manageri care ghideaza o echipa de peste 30 de consultanti. uroMetropola sunt o garantie suplimentara a calitatii serviciilor pe care compania le ofera prin cele 5 departamente: rezidential, office, spatii comerciale, terenuri Bucuresti, terenuri in zonele adiacente Capitalei.