Secretara

S.C. CuponPro S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat, post exclusiv de birou.

Responsabilitati si sarcini:
- receptionare si transmitere corespondenta;
- redactare diverse documente;
- directionare apeluri telefonice;
- inregistrare intrari/iesiri documente;
- activitati protocol;
- alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

- studii medii;
- cunostinte operare PC - Word, Excel - rapiditate si acuratete;
- experienta intr-un loc de munca similar, minim 6 luni (de preferat);
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii;
- capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- posibilitati reale de promovare in cadrul firmei;
- salariu: 650ron (6.500.000 lei vechi).

DESCRIEREA FIRMEI

Prima agentie de cuponing din Romania.
www.cuponpro.ro