Secretara

Sisco Security

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura comunicarea interna si externa (telefon, fax, e-mail);
- inregistreaza, multiplica/redacteaza si difuzeaza documentele interne si externe;
- controleaza si pastreaza evidenta inregistrarilor si documentelor interne si externe;
- gestioneaza si arhiveaza documentele solicitate;
- asigura un flux corect si eficient de informatii, intern si extern;
- mentine si dezvolta relatiile cu furnizorii si clientii;
- realizarea necesarului de produse de birotica, papetarie si alte consumabile.

CERINTE

- studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
-experienta relevanta in domeniu;
-cunostinte de limba engleza;
-cunostinte operare PC (Office: Word, Excel, utilizare Internet);
-abilitati de comunicare si relationare;
-spirit de echipa si initiative;
-persoana deschisa, energica, adaptabila;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Telefon de serviciu.

SISCO SECURITY SRL - firma de securitate care dispune de pregatirea si logistica necesara in vederea proiectarii, productiei, instalarii si intretinerii sistemelor de securitate, indiferent de complexitatea acestora.
Pentru mai multe informatii accesati www.siscosecurity.ro