Secretara

ON OFF GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de secretariat : tehnoredactare, public relation, corespondenta, protocol;stabilire intalniri cu potentiali clienti pt.dept.vanzari, baze de date de clienti potentiali;
Activitate de resurse umane: intocmirea dosarelor angajatilor, evidenta statelor de plata, concedii, pontaje, relatia cu camera de munca, medicina muncii;

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu pe masura competentei.
Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune

Servicii de proiectare, arhitectura, amenajari interioare si design pentru constructii