Secretara

Provila Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat, post exclusiv de birou. Responsabilitati si sarcini:
-Preluare oferte si cereri, introducere in baza de date, verificare telefonica
-Ofertare e-mail si fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti pt.dept.vanzari, baze de date de clienti potentiali;
-Introducere la zi in softul de lucru a ofertelor
-Raportari saptamanale si lunare;
-Asigurare protocol ;
-Alte activitati.

CERINTE

- cunostinte PC ( minim Word, Excel, Outlook Express)
- limba engleza nivel mediu
- capacitate de comunicare si colaborare atat cu clientii, cat si cu colegii
- disponibilitate program prelungit
- capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
- de preferat proaspat absolventa de studii superioare

BENEFICII OFERITE

- sediul lucrativ al companiei-sectorul 4 zona Unirii
- mediu de lucru excelent, intr-o companie tanara, in dezvoltare, conditii de lucru foarte bune
- posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
- bonusuri in functie de eficienta si efortul depus
- perioada de proba 30 zile sub contract

Consultanta si intermediere in vanzari apartamente, case si vile, terenuri si spatii comerciale. Inchirieri imobile de lux.