Secretara

S.C. Monyson Group S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
-organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
-arhivarea documentelor;
-organizarea de reuniuni si intalniri pentru Directorul General;
-gestionarea activitatilor administrative;
-mentinera relatiei cu punctele de lucru;
-realizeaza zilnic revista presei si transmite informatii relevante(despre companie,concurenta,investitii) catre cei interesati;
-activitati de protocol

CERINTE

-studii: minim liceul (studiile superioare constituie un avantaj);
-cunostinte bune de operare PC-Ms Office
-experienta in domeniu minim un an;
-aptitudini de comunicare si diplomatie;
-simt dezvoltat al organizarii si al respectarii termenelor limita;
-buna gestiune a timpului si a prioritatilor;
-abilitati dezvoltate de comunicare;
-abilitati de analiza si sinteza;
-atentie acordata detaliilor;
-persoana hotarata si serioasa.

BENEFICII OFERITE

-Angajarea cu forme legale in intregime si pentru toate aspectele;
-program de lucru 09:00-18:00 de luni pana vineri;
-salariu atractiv,negociabil,in functie de performanta dovedita

S.C. Monyson Group S.A. este unul dintre operatorii alternativi de pe pia¿a de telefonie fixa din Romania si activeaza pe piata de wholsesale voce din Romania, din octombrie 2003.
S.C. Monyson Group S.A. asigura servicii de telefonie, VoIP si servicii speciale de voce la niveluri de calitate excep¿ionale, personalizate, adaptate celor mai diversificate si complexe cerin¿e.