Secretara

OPTICRIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tine agenda Directorului Executiv
Gestioneaza relatiile de protocol in interiorul firmei
Gestioneaza corespondenta interna si externa in cadrul firmei
Pastreaza , gestioneaza si arhiveaza documentele oficiale ale firmei
Se ocupa de aprovizionarea cu materiale de birotica si papetarie, produse de igiena si protocol
Urmareste si tine evidenta cheltuielilor pentru transport colete si prioripost
Participa la organizarea deplasarilor
Depune la departamentul contabilitate deconturile pentru deplasarile efectuate de colegi

CERINTE

Experienta de min 1 an relatii cu publicul , secretariat
Absolvent studii medii/superioare
Cunostinte operare PC
Cunostinte de limba engleza - avansat
Excelente abilitati de comunicare
Persoana dinamica, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
Pachet salarial atractiv
Posibilitati de promovare

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania. Unic reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Chanel, Bvlgari, Versace, Burberry, Dolce&Gabanna, Prada, Ray Ban, DKNY, Miu Miu, Vogue, Versus, Persol, Byblos.