Secretara

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordeaza Directorului De Departament si nu are persoane in subordine.Postul este in Bucuresti, Bdul Basarabia, Nr.254 - 256 (platforma industriala Faur)

- Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice, mesaje fax, e-mail;
- Gestionarea, inregistrarea, distribuirea si elaborarea corespondentei
- Actualizare baze date documente in/out
- Gestionarea bazei de date cu personalul aferent departamentului
- Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management
- Mentinerea relatiei cu Departamentul Resurse Umane in vederea gestionarii cardurilor, adeverintelor, angajarilor
- Asigurarea comunicarii intre management si personalul firmei;
- Asigurarea activitatii de secretariat si protocol a societatii (intampinarea partenerilor, clientilor, furnizorilor)
- Arhivarea documentatiei;
- Asigurarea suportului administrativ pentru manageri si activitatea departamentului

CERINTE

Studii medii absolvite
Experienta pe o pozitie similara de min.2-3 ani
Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel), Outlook Express, Internet
Cunoastere unei limbi straine prezinta avantaj
Abilitati : Capacitate de organizare, adaptare si rela¿ionare; atentie la detalii si orientata spre rezolvarea problemelor.
Trasaturi de personalitate: deschisa, echilibrata, persoana ordonat¿, proactiva, dinamic¿;

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu atractiv si bonuri de masa.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale