Secretara

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinere evidenta cu intrari/iesiri contracte
- Preluare apeluri telefonice
- Primire/trimitere/repartizare e-mailuri
- Primire/trimitere fax-uri
- Activitati de protocol
- Efectuare traduceri in (din) engleza
- Introducere oferte/solicitari in baza de date

CERINTE

- Persoana dinamica, entuziasta si ambitioasa
- Disponibilitate la program prelungit
- Studii superioare (facultate/colegiu)
- Cunostinte bune de limba engleza
- Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office

Compania imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in servicii de consultanta investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, documentari de urbanism si infrastructura.