Secretara

Straaltechniek Minex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea apelurilor telefonice;
- intampinarea vizitatorilor;
- asigurarea serviciilor de protocol;
- efectuarea serviciilor de mesagerie (expediere / receptie) colete, relatia cu firmele de curiererat;
- asigurarea suportului pentru departamentul de marketing in actiunile de telemarketing si directmailing.

CERINTE

- poza CV (OBLIGATORIU)
- cunostinte foarte bune de operare PC - Office (OBLIGATORIU).
- aptitudini de comunicare.
- cunoasterea limbii engleze - avansat (OBLIGATORIU).
- cunoasterea la un nivel avansat (scris / vorbit) a unei a doua limbi de circulatie internationala - germana / franceza (prezinta avantaj).
- disponibilitate pentru program prelungit si capacitatea de a lucra in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant.
- telefon mobil.

Straaltechniek Minex International este o societate romano-olandeza specializata in distributia de echipamente si consumabile in domeniul tratamentului de suprafete.