SECRETARA

CBA MERCHANDISING EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activit¿ti specifice de receptie - secretariat - birou;
- Corespondenta, înregistrare si arhivare documente;
- Înregistreaz¿ documentele contabile primare;
- Organizeaz¿ si coordoneaz¿ comanda si achizitia necesarului de rechizite si a consumabilelor;
- Coordoneaz¿ activit¿tile administrative.

CERINTE

- Experient¿ într-o pozitie similara minim 1 an
- Limba englez¿ fluent
- Limba francez¿ sau a doua limb¿ staina cunoascuta constituie un avantaj
- Cunostinte foarte bune de operare a calculatorului (MS Office; în special Word, Excel, Power Point), de utilizare a internetului si a postei electronice
- Cunostinte de arhivare a documentelor

Abilitati si aptitudini:
- De planificare si organizare
- De comunicare si de prezentare
- Gândire analitic¿
- Atentie distributiv¿
- Capacitatea de a lucra sub presiune
- Respect pentru termene limit¿, reguli, proceduri

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.

CBA MERCHANDISING EXPERT este o companie de servicii de marketing specializata in retail merchandising.
Pentru detalii puteti accesa www.merchandising-expert.ro