Secretara

Bea Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducere date pe calculator
intocmire/expediere faxuri in limba engleza sau franceza
- comunicare telefonica sau prin fax cu clientii firmei (in limba romana), preluari comenzi
expediat mici colete prin posta/curier

- Programul este de la ora 10 la 19, cu pauza de pranz ora 14-15, de luni pana vineri.

- Nu exista posibilitatea de invoire, persoana in cauza va trebui sa fie prezenta la locul de munca in timpul programului, fara exceptie(in afara concediului legal de odihna).

CERINTE

- persoana foarte serioasa si responsabila, foarte atenta si capabila de lucru sub stres
abilitati operare calculator:Word, Excel, Windows, Internet-email.

- buna cunoastere a limbii franceze sau engleze, citit, scris si vorbit.

- prezenta agreabila, voce placuta, amabilitate si rabdare in lucrul cu clientii.

- studii medii de preferinta;

- disponibilitate pentru a incepe activitatea de saptamana viitoare.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix de inceput 6 milioane lei cu carte de munca;

- prime, bonusuri in produse (foarte atragatoare, firma lucreaza cu parfumuri frantuzesti)

Companie internationala care activeaza de 3 ani in Romania si de 12 ani in lume in domeniul serviciilor de marketing in retea pentru distributie produse frantuzesti: gama profesionista Biostase de tratamente ultramoderne faciale si pt corp, gama de parfumuri frantuzesti de clasa A, pe baza de componente naturale, bijuterii-gablonzuri de lux.