SECRETARA

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- Tehnoredactare documente;
- Gestionarea si organizarea corespondentei
- Mentinerea relatiilor cu diverse institutii, clienti si terti;
- Activitati de protocol;
- Asigurarea necesarului de consumabile necesare biroului.

CERINTE

- Absolventa sau studenta in an terminal dispusa sa lucreze full time;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Bune cunostinte PC - MS Office;
- Foarte bune abilitati lingvistice si de comunicare;
- Organizata, constiincioasa si responsabila;
- Placuta si amabila, cu o atitudine pozitiva si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv.

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.