Secretara

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei de lucru a Directorului General;
- Administrarea si gestionarea corespondentei;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- Desfasurarea activitatilor de protocol;
- Alte sarcini trasate de conducere;

CERINTE

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Aspect placut, profesional;
- Abilitati de comunicare;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru in colectiv;
- Limba engleza - scris / vorbit nivel avansat;
- Abilitati in utilizarea aparaturii de birou (fax, centrala telefonica, calculator, copiator);
- Abilitati in utilizarea aplicatiilor office (Word, Excel, Outlook);

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management)

Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR)