Secretara

KODAK CINELABS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Actualizare baza de date clienti, furnizori, alte persoane/firme;
- Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente ;
- Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
- Agende zilnice Director General si Secretariat;
- Editare documente si realizare traduceri;
- Clasare, arhivare si etichetare documente in colaborare cu celelalte departamente;
- Necesar si comanda birotica in baza solicitarilor departamentelor;
- Intampinare clienti, operatiuni de protocol, relatii cu publicul;
- Furnizarea diverselor situatii la cerere;
- Deplasare la clienti, efectuare plati (rar).

CERINTE

- Persoana placuta, organizata, disciplinata
- Bune abilitati de comunicare, de relatii cu publicul
- Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit)
- Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului
- Experienta anterioara in utilizarea echipamentelor specifice activitatii de secretariat
- Disponibilitate pentru program prelungit si weekend
- Atitudine pozitiva
- Rezistenta la stres si lucru sub presiune
- Permis de conducere categoria B de cel putin 2 ani

KODAK Cinelabs Romania, primul laborator de prelucrare a peliculei cinematografice din lume, deschis in Romania de Eastman Kodak Company, divizia Entertainment Imaging